تماس با ما

021-66650712

تلفن همراه

09125124676

مبلمان اداری

مبلمان اداری چیست؟

مبلمان اداری مجموعه ای از میز و صندلی هایی هست که در نقاط مختلف بخش‌ اداری استفاده می شود که می توان مبلمان اداری را شامل انواع قفسه ، پارتیشن و کتابخانه ، مبلمان راحتی و کلاسیک ، میز کنفرانس ، میز اداری و … دانست که هرکدام با اعمال کاربردی خاص به اداره مجموعه ، نظم و ترتیب می بخشند.
محل استفاده از مبل اداری در تمام قسمت های مختلف شرکت می باشد، از جمله: اتاق مدیریت، اتاق کنفرانس، اتاق کارمندان، سالن انتظار و …
مبلمان اداری به دلیل استفاده های مختلف در طرح های متفاوتی می باشند که متناسب با کاربرد آنها، هر یک طرح منحصر به فردی دارند. برای مثال تجهیزات اداری که در بخش مدیریت استفاده می شود، با تجهیزات سایر قسمتها متفاوت هستند.
در این مطلب می خواهیم به معرفی مبل اداری و هر آنچه که در پیرامون آن می باشد صحبت کنیم تا شما را در انتخاب یک مبلمان اداری مناسب یاری دهیم.
همه ما می دانیم که انتخاب و خرید مبلمان به مکانی که می خواهیم برای آن خریداری کنیم بستگی دارد. به عنوان نمونه هنگام خرید مبل برای یک مکان اداری نمیتوانیم از یک مبلمان خانگی استفاده کنیم بلکه باید مبل اداری متناسب با آن مکان و فضا را تهیه نماییم.

 

مبلمان اداری

 

مبلمان ها به سه دسته تقسیم می شوند:

۱- مبلمان اداری ۲- مبلمان خانگی ۳- مبلمان های خاص

 

مبلمان اداری چه اهمیتی دارد؟

مبلمان اداری در واقعیت بخش مهم از محیط کاری کارمندان اداره است که میبایست علاوه بر دارای کاربرد بودن برای پرسنل، بتواند محیط کاری خوبی را به وجود بیاورد. مدل مبل اداری سطح برتری و پرستیژ شرکت را نشان می دهد. مبلمان اداری مناسب در تجهیزات اداری وآموزشی میتواند به جذب مشتری تاثیر بذارد. بازده کاری را محیط جذاب بالا میبرد. طراحی و ساخت مناسب مبل اداری به گونه ای است که فعالیت کارکنان را دچار اشکال نمی کند. دکوراسیون اداری مدرن درکنار کیفیت و زیبایی باید انعطاف پذیر مادام باشند.
نکته قابل توجه: جالب است بدانید امروزه واژه دکوراسیون اداری تنها برای مبل های اداره یا شرکت استفاده نمی شود در واقع هر لوازمی که برای آماده سازی و مجهز کردن محیط کاری نیاز باشد جزء واژه مبلمان اداری محسوب می گردد از قبیل میز مدیریت، میز منشی، میز های کنفرانس و حتی صندلی ها و … .

انواع مبلمان اداری

• انواع میز اداری اعم از میز مدیریتی، میز کارمندی، منشی، کنفرانس و پذیرایی
• صندلی های اداری
• فایل اداری و کتابخانه
• کانتر و ویترین
• پارتیشن اداری
• دیوارکوب

قیمت مبلمان اداری

به طور کلی نیاز به مبلمان اداری برای هر شرکت و موسسه ای لازم و ضروری می باشد و خرید یک مبلمان ارگونومیک، کامل و با کیفیت مستلزم هزینه های زیادی می باشد. بسیاری از شرکت های نو پا در ابتدای کار برای صرفه جویی در هزینه های خود از مبلمان های کم هزینه تر استفاده می کنند و پس از مدتی پیشرفت و ترقی، به خرید دکوراسیون اداری مناسب و کامل برای شرکت خود می پردازند. قیمت مبلمان های اداری در بازار بسیار متفاوت می باشد و بسته به کاربرد، نوع مبل اداری و ارگونومیک بودن آن ها با قیمت های متفاوتی رو به رو خواهید شد. شاید یکی از گران ترین اجزای مبلمان های اداری میزهای اداری باشند که برای هر شغل و سمتی گونه ای مخصوص وجود دارد مانند میز اداری، میز کنفرانس، میز منشی و …

 

جهت دریافت اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید ۰۲۱۶۶۶۵۰۷۱۲ و ۰۹۱۲۵۱۲۴۶۷۶

error: Content is protected !!