تماس با ما

021-66650712

تلفن همراه

09125124676

پارتیشن آلومینیومی

پارتیشن آلومینیومی

پارتیشن آلومینیومی

پارتیشن اداری

پارتیشن اداری

طراحی و نصب انواع پارتیشن اداری

نقاط قوت پارتیشن های ام دی اف MDF

برای مشاوره رایگان در انتخاب جنس و نوع پارتیشن های دوجداره می توانید با شماره های شماره تماس: 66650712 موبایل: 09125124676 تماس بگیرید

قیمت مناسب

قیمت مناسب پارتیشن ام دی اف نسبت به پارتیشن آلومینیومی

امکان انتخاب رنگ

امکان انتخاب رنگ و طرح های مختلف و ایجاد هارمونی با محیط

تغییر ساختار

امکان تغییر ساختار پارتیشن ها پس از تولید و حتی پس از نصب

وزن کمتر

وزن کمتر پارتیشن ام دی اف به نسبت سایر متریال ها

سهولت در نصب

سهولت و آسانی بیشتر هنگام نصب پارتیشن ام دی اف نسبت به سایر پارتیشن ها

زمان تولید کوتاه

زمان تولید کوتاه تر به نسبت پارتیشن آلومینیومی و سایر متریال ها

پارتیشن, پارتیشن اداری, پارتیشن دوجداره, پارتیشن ام دی اف با آرین دکور

معرفی انواع پارتیشن: پارتیشن اداری, پارتیشن دوجداره, پارتیشن MDF

پارتیشن ام دی اف

ام دی اف از فراورده های چوبی می باشد و نوعی فیبر چوبی می باشد که دارای انعطاف پاییین می باشد و برای ایجاد طرح و نمای جذاب نیاز به برش دارد . اما با برشهای مختلفمی توان طرح های زیبایی را از ام دی اف آفرید.

پارتیشن دوجداره

پارتیشن دوجداره نوعی جدا کننده است که در شرکت ها و دفاتر و اداره ها طرفدران زیادی داشته است . افراد زیادی به دلیل اینکه این پارتیشن ها سبب جداسازی فضا می شوند از آنها استفاده می نمایند.

پارتیشن اداری

پارتیشن های اداری برای جداسازی موقت , پارتیشن بندی در فضاهای اداری هستند اجرای پارتیشن به عنوان یکی از مهمترین بخش های خرید مبلمان اداری به زیبایی فضای داخلی ساختمان کمک زیادی می‌کنند.

نصب پارتیشن

پروسه نصب پارتیشن اداری بسیار حائز اهمیت می باشد. بطوریکه بیش از ۵۰% کیفیت محصول را تعیین مینماید. اسمبل و نصب هر محصول، بخش بسیار مهمی از مراحل تولید و عرضه آن بشمار می رود

پارتیشن تک جداره

پارتیشن در لغت به معنی هر سیستمی که باعث جداسازی فضا شوند گویند.پارتیشن تک جداره کلاف آلمینیوم به منظور جداسازی فضاهای مدنظر در محیطهای اداری یا تجاری استفاده بیشتری دارد.

پارتیشن آلومینیومی

به مجموعه پارتیشن‌هایی که از فریم آلومینیوم استفاده می شود, پارتیشن‌ آلومینیومی گفته می‌شود. این نوع پارتیشن در طراحی و پارتیشن بندی محیط‌های اداری بسیار پرطرفدار میباشد. زیرا در تولید آن از اسکلت آلومینیوم استفاده شده است

گالری تصاویر پارتیشن | نمونه کار نصب پارتیشن آرین دکور

گالری تصاویر انواع پارتیشن دوجداره، دوجداره ام دی اف، پارتیشن تک جداره، دکوراسیون اداری، پارتیشن اداری، پارتیشن تک جداره، پارتیشن آلومینیومی

دکوراسیون اداری با آرین دکور

دکوراسیون اداری و دفتر کار خود را به ما بسپارید. برای اینکه بتوانید دفتر کاری لوکس و منحصر به فرد داشته باشید، باید نکاتی هر چند ریز را در زمان انجام دکوراسیون آن رعایت نمایید.

یکی از مهم ترین عواملی که می تواند در ایجاد آرامش برای ما انسان ها بسیار دخیل باشد، بی شک نوع طراحی و دکوراسیون اداری داخلی محیطی است که هر روز ساعت‌ها در آن زندگی می کنیم. اگر نحوه رنگ امیزی و نوع چیدمان و طرح های به کار رفته بر اساس اصول روانشانسی و علمی باشد دقیقا می تواند به ما در جهت به دست اوردن انرژی های از دست رفته مان که در طی یک روز صرف کرده ایم کمک فراوانی کند و به ما انرژی دوباره ببخشد. کارمندان که تقریبا یک سوم از وقت خود را اداره شان صرف می کنند می توانند با ایجاد یک طراحی و دکوراسیون فضای اداری متناسب به خود و ارباب رجوع در رسیدن به آرامش بیشتر کمک نمایند.

انواع پارتیشن اداری

پارتیشن در لغت به معنی هر سیستمی که باعث جداسازی فضا شوند گویند. پارتیشن ها بسته به نیاز کاربران در انواع مختلفی طراحی و تولید می‌شوند:

پارتیشن اداری تک جداره

پارتیشن‌های اداری تک جداره دارای ستون‌های متعددی هستند که قرار گرفتن آن‌ها بر روی زمین را راحت می‌کند. به طوری که پارتیشن اداری بدون لغزندگی، حالت ایستاده دارد. این نوع پارتیشن اداری به صورت قاب‌های یک تکه هستند در این نوع پارتیشن اداری نیز حذف خطوط زاید در طراحی پروفیل، باعث زیبایی بیشتر این محصول شده است. پارتیشن تک جداره از پروفیل‌های 4*4 تهیه می‌شود که در آن، یک لایه تمام آلومینیوم با روکش آنادایز شده استفاده می‌شود. این کار باعث افزایش استحکام پارتیشن اداری می‌شود.

تماس با ما
 

جهت سفارش خدمات نصب پارتیشن تماس بگیرید

error: Content is protected !!